Ustaw jako stronę startową

Usługi

Szczepienia i leczenie zwierząt – nasze usługi

W naszym gabinecie weterynaryjnym najczęściej zajmujemy się leczeniem psów i kotów, ale podejmujemy się również leczenia zwierząt egzotycznych i futerkowych, w tym gryzoni i różnych gatunków ptaków. 

Leczenie zwierząt – co oferujemy? 

Do jednych z najczęściej wykonywanych w naszej lecznicy usług zaliczają się szczepienia zwierząt oraz odrobaczanie psów czy kotów. Świadczymy usługi chipowania zwierząt oraz zajmujemy się wydawaniem paszportów i polis ubezpieczeniowych dla psów i kotów. W zakresie działalności naszej lecznicy mieszczą się również interna, chirurgia ogólna, ortopedia i stomatologia zwierzęca, dermatologia zwierzęca, a także położnictwo i ginekologia, onkologia, okulistyka. Ponadto, wykonujemy zabiegi sterylizacji zwierząt. Służymy fachową poradą w zakresie żywienia zwierząt. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na przeprowadzenie badań USG, RTG, EKG zwierząt oraz wykonanie endoskopii u domowych pupili. Wykonujemy szeroki wachlarz badań diagnostycznych, w tym morfologię krwi i badanie moczu. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu testów diagnostycznych w celu wykrycia chorób zakaźnych. Dysponując sprzętem do badań mikroskopowych oraz korzystając z pomocy zewnętrznych laboratoriów, możemy zaproponować wykonanie wszystkich testów i badań diagnostycznych przeprowadzanych w Europie.

Nasza lecznica weterynaryjna współpracuje z licznymi hodowcami psów i kotów, szkołami tresury zwierząt, a także ośrodkami i specjalistami z dziedziny weterynarii. Bardzo chętnie doradzamy naszym Klientom w zakresie hodowli, pielęgnacji czy antykoncepcji zwierząt.

Osoby zainteresowane umówieniem się na wizytę w naszej przychodni dla zwierząt, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

VITA na Facebooku

Facebook Vita Zapraszamy na oficjalną stronę Lecznicy Vita na facebooku

więcej »

Porady

Masz problemy ze swoim pupilem? Nie wiesz czy dobrze go karmisz? A może chcesz mieć pewność że wszystko jest ok?

Zobacz dział porady. Gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania!
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+