Vita facebook
Lecznica Vita
| ul. Kisielewskiego 76 | 42-215, Częstochowa
| Kontakt telefoniczny: 34 322 63 80

personel

 

lek.wet. Roman Garbaciak
Absolwent Lubelskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na kierunku weterynaria . Ukończył podyplomowe studia specjalistyczne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie i uzyskał tytuł specjalisty chorób psów i kotów , a także specjalisty chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Obecnie pan doktor jest w trakcie studiów podyplomowych specjalistycznych na kierunku radiologia weterynaryjna na wrocławskim Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. Od roku 1990 jest właścicielem Lecznicy i nieprzerwanie rozwija dla Państwa podopiecznych zakres i poziom usług, stałe podnosząc swoje kwalifikacje oraz inwestując w nowoczesny sprzęt . Ukończył liczne kursy, wykłady, konferencje i szkolenia - w centrum jego medycznych zainteresowań jest chirurgia miękka, urazowa i ortopedyczna a także zachowania behawioralne. Ze względu na liczne doświadczenia zawodowe możecie Państwo liczyć na pomoc doktora i radę w wielu dziedzinach weterynarii – między innymi interna małych zwierząt, anestezjologia weterynaryjna, diagnostyka obrazowa i laboratoryjna, fizjoterapia. W naszej lecznicy jest także opiekunem praktykantów oraz studentów. Doktor jest fanem dobrej kuchni i podróży , jest w trakcie zdobywania Korony Gór Polskich . Gra w tenisa i uwielbia spacery z psem rasy chihuahua - Fionką. Jest także właścicielem dwóch kotów i szynszyla Puszka. Jest kibicem Premier League i NBA.

lek.wet. Martyna Michalec
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie z 2017 roku. Z naszą przychodnią jest związana od czasu praktyk studenckich - które odbywała także w lecznicach w Tarnowskich Górach i Rudzie Śląskiej. Pani doktor swoją szczególna zawodową sympatią darzy najmniejsze ze zwierząt towarzyszących - króliki i gryzonie i w tym kierunku ukończyła specjalistyczne szkolenia i konferencje. Ukończyła także kurs ultrasonografii jamy brzusznej. Brała udział w warsztatach anestezjologicznych i konferencji na temat leczenia miejscowego w dermatologii. Prywatnie dumna właścicielka dwóch psów rasy american staffordshire terrier - Mikiego i Gabi oraz kocura Rudego. Dodatkowo posiada dwóch szczurzych przyjaciół - Ciastka i Chrupka , a także świnkę morską Gucia. W wolnym czasie gotuje i jeździ na rolkach.

lek.wet. Martyna Gniatkowska

 

 

 

lek.wet. Szymon Kozłowicz

 

 

Olga Wcześniak

 

 

Anna Garbaciak
Ukończyła Filologię Słowiańską na Uniwersytecie Wrocławskim. W naszej lecznicy zajmuje się praca na rejestracji , kontaktem z właścicielami pacjentów , opiekuje się zwierzętami w czasie pobytu na leczeniu stacjonarnym w szpitalu oraz asystuje lekarzom przy postępowaniu diagnostycznym i w procesie leczenia, w tym także jako asystentka chirurgiczna . Jest menagerem oraz specjalistą PR. Interesuje się fotografią, i to właśnie dzięki niej możecie Państwo podziwiać swoich podopiecznych w naszej galerii zdjęć. Służy Państwu radą przy doborze preparatów pielęgnacyjnych , karm bytowych i diet leczniczych. Od zawsze marzyła o niesieniu pomocy zwierzętom, jest osobą niezwykle empatyczną, mające ogromne serce dla czworonożnych przyjaciół, praca w lecznicy weterynaryjnej jest jej pasją. Jest właścicielka psa i dwóch kotów, posiada także szynszyla. W czasie wolnym podróżuje, zaczytuje się w dobrej książce i spędza rodzinnie czas . Jest pasjonatką wycieczek górskich, jest w trakcie zdobywania Korony Gór Polskich.

mgr Sylwia Napora
Groomer. Kreator psiej mody.

mgr Katarzyna Gil
Behawiorystka. Przedszkole dla szczeniąt "Wesoła Łapka"