Vita facebook
Lecznica Vita
| ul. Kisielewskiego 76 | 42-215, Częstochowa
| Kontakt telefoniczny: 34 322 63 80

Przychodnia

lecznica weterynaryjnaPrzychodnia Weterynaryjna VITA to pierwsza prywatna lecznica dla zwierząt w Częstochowie. Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem psów i kotów, drobnych ssaków a także leczeniem zwierząt futerkowych i egzotycznych. Oferujemy usługi w szerokim zakresie – od szczepienia zwierząt i chipowania zwierząt, przez wydawanie paszportów i polis ubezpieczeniowych dla zwierząt, aż po wykonywanie zabiegów operacyjnych i leczenia szpitalnego.

Przychodnia dla zwierząt – nasza lokalizacja

Nasz gabinet weterynaryjny mieści się przy ulicy Kisielewskiego 76 na granicy Tysiąclecia i Kiedrzyna. Działalność rozpoczęli ponad 25 lat temu kiedy pierwsi klienci przekroczyli próg naszej lecznicy weterynaryjnej.

Od samego początku naszej działalności nieustannie się rozwijamy, inwestując w nowe urządzenia oraz w dodatkowe szkolenia naszego personelu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do wciąż rosnących i zmieniających się potrzeb małych podopiecznych oraz wymagań ich Właścicieli. Wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza weterynarii, nieustanna potrzeba podnoszenia kwalifikacji (studia podyplomowe, kursy i warsztaty specjalistyczne), nowoczesny sprzęt diagnostyczny i przyjazna atmosfera – wszystko to przekłada się na wysoki poziom i szeroki zakres świadczonych przez nas usług.

 

Łatwy dojazd, duży i wygodny parking.
Ze zrozumieniem podchodzimy do Państwa potrzeb. Satysfakcja i uśmiech naszych pacjentów są dla nas priorytetem!

 

d1 d2 d3 o1 o2 o3 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 41 42 43 44 45 46 47 48 49