Ustaw jako stronę startową

Formularz On-line

  • Imię:
  • E-mail:
  • Treść:

Vita

Przychodnia Weterynaryjna VITA

Przychodnia Weterynaryjna VITA to pierwsza prywatna lecznica dla zwierząt w Częstochowie. Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem psów i kotów, a także leczeniem zwierząt futerkowych i egzotycznych. Oferujemy usługi w szerokim zakresie – od szczepienia zwierząt i chipowania zwierząt, przez wydawanie paszportów i polis ubezpieczeniowych dla zwierząt, aż po wykonywanie zabiegów operacyjnych.

Przychodnia dla zwierząt – nasza lokalizacja

Nasz gabinet weterynaryjny mieści się przy ulicy Kisielewskiego 76 w dzielnicy Kiedrzyn. Działalność rozpoczęli ponad 25 lat temu – pierwsi klienci przekroczyli próg naszej lecznicy weterynaryjnej 15 kwietnia 1989 roku.


Od samego początku naszej działalności nieustannie się rozwijamy, inwestując w nowe urządzenia oraz w dodatkowe szkolenia naszego personelu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do wciąż rosnących i zmieniających się potrzeb małych podopiecznych oraz wymagań ich Właścicieli. Wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza weterynarii, nieustanna potrzeba podnoszenia kwalifikacji /studia podyplomowe/, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i przyjazna atmosfera – wszystko to przekłada się na wysoki poziom i szeroki zakres świadczonych przez nas usług.

Ze zrozumieniem podchodzimy do Państwa potrzeb. Satysfakcja i uśmiech naszych pacjentów są dla nas priorytetem!
 

VITA na Facebooku

Facebook Vita Zapraszamy na oficjalną stronę Lecznicy Vita na facebooku

więcej »

Porady

Masz problemy ze swoim pupilem? Nie wiesz czy dobrze go karmisz? A może chcesz mieć pewność że wszystko jest ok?

Zobacz dział porady. Gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania!
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+